Draks[FCB]
Dołączył/a: maj 2013
Siedlce
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
24
Ja tylko chciałem pozdrowić użytkownika LinekPark, fajne są z nim dyskusje.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
AcePlayer i do przodu ...
1
Polecam AcePlayer oglądam co chce i to w HD, minus to opóźnienie od 20 sek do nawet minuty względem prawdziwego meczu.
1
Athletic Bilbao - Real Madryt 16:!5
Derby Moskwy (Lokomotiw-Spartak) 14:30
Bordeaux-Montpellier 20:00
Torino-Inter 18:00
AC Milan-Genoa 20:45
Trabzonspor-Galatasaray 17:00
West Ham-Leicester 16:00
Everton-Hull City 16:00
Masz do wyboru do koloru :)
0
Neurowi też nie strzelił kiedyś a jak się skończyło każdy pamięta ...
0
Możesz na mecz i mnie nawet w walizce zabrać.
0
Zaraz dodatkowo rozegram symulacje w fife (puszcze mecz i niech komputer gra) i zobaczymy kto z tych par przejdzie xDDDD
0
Może i tak, ale ja podszedlem ze starannością do losowania i jednak okazało się, że nie koniecznie losowanie musi być jakieś dziwne aby wypadły takie pary.
Jak interesuje kogoś to macie pseudorelacje z tego losowania xD
2
W sumie przy Barcelonie mój nadgarstek poszedł lekko w nienaturalnym kierunku i pach trach Bayern
4
Nie podgrzewałem ani nie mroziłem kulek, zrobiłem nawet relacje z losowania w słabej jakości xD
8
Zrobiłem sobie kuleczki wsadzilem w miske i mieszalem wyszło takie coś:
Real Madryt-Leicester City
FC Barcelona-Bayern
AS Monaco-Borussia Dortmund
Atletico Madryt-Juventus Turyn
Zobaczymy xD
1
Nie czepiajcie się bzdetów i innych takich.
Kolego, zależy czy karierę chcesz "krótkoterminową" czy "długoterminową" ?
Krótkoterminowa: np Man City itd. kluby w których masz już gotowy skład i tylko w niektórych przypadkach potrzeba wzmocnień
Długoterminowa: Kluby które nie osiągają sukcesów na arenie międzynarodowej oraz na arenie krajowej możesz zagrać np:
Rosenborg BK: Klub ma najwięcej tytułów mistrza Norwegii oraz pucharów Norwegii, ale mało razy grywa w Lidze Mistrzów a w Lidze Europy najczęściej kończy na fazie grupowej, możesz tutaj zbudować skład i wrócić do Ligi Mistrzów próbując coś tam osiągnąć.
Ipswich Town: Klub który posiada naprawdę młodych i perspektywistycznych zawodników (np. Bishop), klub w swojej historii wygrał tylko 3 puchary (mistrzostwo kraju, puchar uefa i F.A Cup) możesz postarać się tutaj o wejście do Premier League a potem dostaniu się do europejskich pucharów.
QPR- Klub osiągnął tylko w swojej historii F.A Cup w latach 60 tych, cel taki sam jak przy Ipswich Town
Hertha Berlin- Nie podoba się Ci z jakiś powodów Liga Angielska i chcesz klubu bez sukcesów w z ładnym stadionem pod te sukcesy ? Zagraj Hertha Berlin !
TSV Monachium- Z Allianz Arena oraz z Monachium kojarzymy tylko jedną ekipe, spraw aby się to zmieniło.
Valencia CF- Od kilku lat mają dołek i brylują nawet czasami w dolnej części tabeli oraz przegrywają z Barceloną sobie po 7-0, możesz to zmienić i spróbować aby nietoperze wrócili na szczyt
Rayo Vallecano- Zaczynasz w 2 lidze hiszpańskiej, spróbuj awansować do La Ligi.
0
A co wy myśleliście, że po remontadzie z PSG przestraszą się nas i wystawią nam dupkę abyśmy załadowali 7 bramek ?
0
A tryplet liczy się jak zdobędzie się Ligę Europejską ? Pytam z ciekawości.
0
https://www.citysport.com.pl/produkt/nike-szalik-fcb-ac2191-467/ Dobry będzie ?
0
Na oficjalnej stronie nike nie ma szalików :( a na pod stadionem jest tylko jeden szalik
1
Witam !
Takie pytanie:
Znacie jakieś strony gdzie mogę kupić oryginalny dobry szalik FC Barcelony ?
Z góry dzięki ;)
2
Hahha kolego, zrobiłem dokładnie to samo nawet Andre Gomes dostał dyche. Ja wciąż żałuję, że nie widzialem tego ostatniego gola na żywo a jedynie u disa ale i tak jaram się i mam stan przedzawałowy
5
Po takim meczu ciężko wogóle usnąć ...
0
A mi strima wywaliło ale oglądałem disaa i jak on wydarl się to i ja to zrobiłem. Zawał !!!!
1
Co do wszelakiego rodzaju bólu tyłka po meczach RM : https://iv.pl/images/85733237169830464729.jpg
0
Ace Stream - za darmo bez zaciny i w HD
1
Witam !
Kiedyś pamiętam ktoś dał linka który przekierowywal do najlepszych komentarzy jakie były w "historii" La Rambli, poratuje ktoś tym linkiem ? XD
0
Witam !
Ktoś może mi powiedzieć jak w dzisiejszym meczu spisał się Paco ?
Nie oglądałem meczu bo robiłem formę i zapomniałem, że nie wyrobie się :D
1
Athletic Bilbao, możesz bazowac tylko na samych baskach ;)
0
Witam, czy jest tu ktoś kto by wytłumaczył czy w półfinale też się powtarza mecze w F.A Cup w przypadku remisu, oraz czy grają je na neutralnym gruncie (czyt wembley) [w capital one jest dwumecz na wembley]
0
Dlatego trzeba wprowadzić powtórki wideo w futbolu, napewno sprawdzanie powtórki byłoby krótsze niż dyskusja i np taki Ronaldo lub inny Neymar robiąc sobie dive w polu karnym nie miałby juz takiej gatki jakby na materiale wideo było stwierdzone ewidentnie, że była symulka.
Powtórki niszczą futbol wg. Lucho ? Trzeba poczekać aż w finale LM albo PK lub innym superpucharze straci gola ze spalonego lub będzie jakaś symulka i będzie karny po którym przegra.
Tak wiem, futbol będzie inny, gdyż będzie o wiele więcej sytuacji z karnymi itd, ale zadajmy sobie szczere pytanie czy juz nie jest inny, wystarczy spojrzeć jak jeszcze jakieś 3 lata temu zaczynało się grę od środka a jak robi się to teraz.
0
Tak oglądam mecze w Premier League i wg mnie jest o wiele mniej błędów w sedziowaniu, np. w meczu Bourmemouth-Liverpool gdy było 1-3 był rzut różny i Boruc złapał piłkę na okolicach lini bramkowej http://footballart.pl/wp-content/uploads/2016/12/BouLiv.jpg i goal line pokazało, że gola nie było i pewnie gdyby nie goal line Bournemouth by zremisowalo mecz przez błąd (TAK JAK MY DZISIAJ)
Tak więc nie porównuj tego na podstawie "Ale tamci też popełniają masę błędów" no i dobra popełniają, ale chociaż mają goal line a nie jak my i raczej, aż tylu błędów to oni nie popełniają.
19
"Najlepsza liga świata" a nie posiada goal-line. Pod względem sedziowania Hiszpania jest jakieś 100 lat w tył od Anglii.
Serio to jest kpina, że w lidze, gdzie zespoły dominują w Europie nie mają zapewnionego goal line a wideo powtórki wg nich niszczą futbol.
Premier League > La Liga